Interiada

Panel logowania

Idea Interiady

Interiada - początkowo międzyszkolny, potem powiatowy konkurs informatyczny przeznaczony dla młodzieży szkół gimnazjalnych oraz w roku bieżącym, uczniów siódmych i ósmych klas szkoły podstawowej. Turniej jest organizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Zjednoczonej Europy w Oławie pod honorowym patronatem Starostwa Powiatowego. Jego pomysłodawcą jest nauczyciel przedmiotów informatycznych Krzysztof Kurylak oraz uczniowie technikum informatycznego.
Konkurs przebiega w formie dwóch następujących etapów:

1. etap on-line, uczniowie rozwiązuja go w szkołach poprzez stronę www
2. etap - finałowy - na żywo "Konfrontacja 3 najlepszych szkół" w ZSP2.

Uczniowie rozwiązują zadania i odpowiadają na pytania dotyczące technologii informacyjnych oraz Internetu, jego historii i zasad działania.

Terminarz IX edycji konkursu:

I etap - Eliminacje szkolne do 25.03.2019 r.

II etap - Eliminacje międzyszkolne - 28.03.2019 r.

III etap - Finał powiatowy – 05.04.2019 r.

Interiada 2019

5 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie odbył się finał IX edycji Turnieju Wiedzy o Internecie „Interiada”.

Wyniki tegorocznej rywalizacji:

I miejsce SP 3 w Oławie pod opieką Bartosza Rakowieckiego
II miejsce SP w Bystrzycy pod opieką Jacka Ozgi
III miejsce SP 6 w Oławie pod opieką Jacka Ozgi

Nagrody w konkursie ufundowali Starostwo Powiatowe w Oławie, Miasto Oława, Gminny Zespół Oświaty w Oławie i Rada Rodziców ZSP2. Organizatorami byli nauczyciele przedmiotów informatycznych w ZSP2 - Sylwia Ptak, Agnieszka Jurczak i Piotr Grabowski.

Dodał: Sylwia Ptak dnia 2019-05-04 10:43:28

Wyniki eliminacji 2019

Trzy szkoły z najwyższymi wynikami punktowymi zapraszamy na etap finałowy 05 kwietnia 2019 r. do ZSP Nr 2 w Oławie.

Dodał: Sylwia Ptak dnia 2019-03-29 08:48:51