Panel logowania

Idea Interiady

Interiada - początkowo międzyszkolny, potem powiatowy konkurs informatyczny przeznaczony dla młodzieży szkół gimnazjalnych oraz w roku bieżącym, uczniów siódmych i ósmych klas szkoły podstawowej. Turniej jest organizowany przez Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie pod honorowym patronatem Starostwa Powiatowego. Jego pomysłodawcą jest nauczyciel przedmiotów informatycznych Krzysztof Kurylak oraz uczniowie technikum informatycznego.
Konkurs przebiega w formie dwóch następujących etapów:

1. etap on-line, uczniowie rozwiązuja go w szkołach poprzez stronę www
2. etap - finałowy - na żywo "Konfrontacja 3 najlepszych szkół" w ZS.

Uczniowie rozwiązują zadania i odpowiadają na pytania dotyczące technologii informacyjnych oraz Internetu, jego historii i zasad działania.

Terminarz X edycji konkursu:

I etap - Eliminacje szkolne do 10.05.2021 r.

II etap - Eliminacje międzyszkolne - 14.05.2021 r.

III etap - Finał powiatowy – 01.06.2021 r.

Wyniki eliminacji 2021

Przedstawiamy listę szkół, które zakwalifikowały się do finału X edycji Interiady.
wyniki eliminacji 2021
Po raz pierwszy w historii naszego konkursu dwie szkoły osiągnęły ten sam wynik punktowy oraz ten sam czas :)
W związku z faktem, że w pytaniach konkursowych wkradł się błąd, unieważniliśmy pytanie numer 8 dotyczące formatowania tekstu w języku HTML.
Dziękujemy nauczycielom – opiekunom grup za przeprowadzenie eliminacji do konkursu.

Dodał: Sylwia Ptak dnia 2021-05-14 17:38:41

Dołącz do konkursu

Rejestracja jest już aktywna.
Zarejestruj swoją szkołę wybierając zakładkę "Dołącz".

Dodał: Sylwia Ptak dnia 2021-05-10 07:42:18