Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/vistel/ftp/sylwia/interiada/index.php:1) in /home/vistel/ftp/sylwia/interiada/index.php on line 4
 Interiada

Panel logowania

Idea Interiady

Interiada - początkowo międzyszkolny, potem powiatowy konkurs informatyczny przeznaczony dla młodzieży szkół gimnazjalnych oraz w roku bieżącym, uczniów siódmych i ósmych klas szkoły podstawowej. Turniej jest organizowany przez Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie pod honorowym patronatem Starostwa Powiatowego. Jego pomysłodawcą jest nauczyciel przedmiotów informatycznych Krzysztof Kurylak oraz uczniowie technikum informatycznego.
Konkurs przebiega w formie dwóch następujących etapów:

1. etap on-line, uczniowie rozwiązuja go w szkołach poprzez stronę www
2. etap - finałowy - na żywo "Konfrontacja 3 najlepszych szkół" w ZS.

Uczniowie rozwiązują zadania i odpowiadają na pytania dotyczące technologii informacyjnych oraz Internetu, jego historii i zasad działania.

Terminarz X edycji konkursu:

I etap - Eliminacje szkolne do 16.03.2020 r.

II etap - Eliminacje międzyszkolne - 18.03.2029 r.

III etap - Finał powiatowy – 27.03.2020 r.

Zmiana terminu konkursu

W związku z zawieszeniem zajęć lekcyjnych w szkołach pragniemy poinformować, że konkurs informatyczny "Interiada" zostanie przeprowadzony w innym terminie.
Informacje szczegółowe wraz z terminem przekażemy Państwu po wznowieniu zajęć szkolnych.

Dodał: Sylwia Ptak dnia 2020-03-13 20:34:43

Interiada 2019

5 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie odbył się finał IX edycji Turnieju Wiedzy o Internecie „Interiada”.

Wyniki tegorocznej rywalizacji:

I miejsce SP 3 w Oławie pod opieką Bartosza Rakowieckiego
II miejsce SP w Bystrzycy pod opieką Jacka Ozgi
III miejsce SP 6 w Oławie pod opieką Jacka Ozgi

Nagrody w konkursie ufundowali Starostwo Powiatowe w Oławie, Miasto Oława, Gminny Zespół Oświaty w Oławie i Rada Rodziców ZSP2. Organizatorami byli nauczyciele przedmiotów informatycznych w ZSP2 - Sylwia Ptak, Agnieszka Jurczak i Piotr Grabowski.

Dodał: Sylwia Ptak dnia 2019-05-04 10:43:28