^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Home

Konkurs wiedzy psychologicznej

IMG 7239
W dniu 13.12.2019r. odbył się konkurs wiedzy psychologicznej organizowany przez Instytut Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 1A5 - Kacper Michniewicz, Małgorzata Adamczewska oraz Sebastian Bednarczyk. Serdecznie gratuluje wzięcia udziału!  Udział w konkursie stanowi ekscytującą możliwość zetknięcia się z psychologią oraz niezapomnianą przygodę. W tym roku w konkursie zarejestrowało się ponad 500 uczestników z całej Polski, którzy 13 grudnia pisali test z wiedzy psychologicznej. Nasi uczniowie uczestniczyli również w gościnnym wykładzie prof. Bogusława Pawłowskiego z Katedry Biologii Człowieka UWr na temat Adaptacji psychiki człowieka w ewolucyjnej perspektywie. 
 
Dziękuję za udział i zapraszam za rok! :)
 
Julita Warcholińska - Psycholog 
IMG 7234
IMG 7226

SREBRNA SZKOŁA

Współpraca

Projekty

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information