Brązowa Szkoła 2024

Twoja kariera zaczyna się tutaj
Twój wybór jest ważny
Twoja szkoła!
Co się dzieje w Zespole Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie
Turniej Be.Net

Brawo uczniowie!!! 29 klas - kilkuset uczniów w ciągu jednego dnia wzięło udział w Ogólnopolskim Międzyszkolnym Turnieju Be.Net! Turniej miał formę quizu edukacyjnego i odbył się całkowicie online 20 marca 2024 r.

Komputer w Pigułce 2024

15 marca 2024 roku w Zespole Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie odbył się finał powiatowego konkursu informatycznego. Konkurs ten jest objęty honorowym patronatem Starosty Powiatowego, odbywa się cyklicznie, co roku i skupia utalentowaną technicznie młodzież ze szkół ponadpodstawowych.

IV edycja konkursu "Potyczki transportowe"

W dniu 22.03.2024 r. uczniowie naszej szkoły: Jan Matyla, Konrad Bator, Patryk Kaliszewski, Wojciech Drąg, Hubert Sobótka, Karol Oręczak, Daria Blaszke oraz Wiktoria Kocik wzięli udział w  IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Potyczki transportowe”.